• Kategorie
  • Szukaj
  • Taśmy LED

Taśmy LED SMD, COB i RGB

Odkryj naszą bogatą ofertę taśm LED, która obejmuje trzy podkategorie: SMD, COB oraz RGB. Każda z nich daje inne możliwości i wyróżnia się inną specyfiką. Jedno jest pewne – wśród tak bogatego asortymentu znajdziesz to, czego potrzebujesz. 

To właśnie światło tworzy klimat i atmosferę danego miejsca. A taśmy LED są doskonałym sposobem, by osiągnąć pożądany efekt świetlny. Nasze zróżnicowane taśmy LED pozwolą Ci stworzyć indywidualne oświetlenie dopasowane do Twoich potrzeb. Zadbaliśmy o to, by dostarczyć Ci jak najwięcej opcji i możliwości wyboru, by w pełni wpasować się w Twoją wizję idealnego oświetlenia domu czy miejsca pracy.

Subtelne i uniwersalne taśmy LED SMD

To popularne rozwiązanie do oświetlenia dekoracyjnego oraz podstawowego oświetlenia pomieszczeń. Charakteryzują się kompaktową budową oraz wysoką jasnością emitowanego światła. Dzięki technologii montażu powierzchniowego (SMD) taśmy te są łatwe w instalacji i dają równomierne oświetlenie. Charakteryzują się bardzo dobrą jednolitością barw oraz wysokim poziomem energooszczędności. Doskonale sprawdzą się do oświetlenia mebli, wnęk czy podwieszanych sufitów.

Taśmy LED COB, czyli mocne światło do kuchni, salonu lub biura

Chip on Board (COB) to rozwiązanie dla tych, którzy poszukują intensywnego i skupionego światła. Technologia COB pozwala na umieszczenie wielu diod LED na jednym układzie scalonym. Skutkuje to wyjątkowo wysoką jasnością i efektywnością świetlną. Ponadto daje efekt jednolitej linii światła i co bardzo ważne – bez widocznych diod. Taśmy tego typu są idealne wszędzie tam, gdzie jest wymagane mocne oświetlenie. Świetnie sprawdzą się np. do oświetlenia punktowego w kuchni, salonie lub biurze.

A może nutka kolorowego szaleństwa z taśmami RGB?

Dają możliwość zmiany kolorów za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej - taśmy RGB pozwalają na stworzenie różnorodnej atmosfery i nastroju w pomieszczeniach. Doskonale sprawdzają się jako oświetlenie dekoracyjne na imprezach, wystawach lub w salonach fryzjerskich. Jednym słowem - wszędzie tam, gdzie zmiana kolorów światła może podkreślić charakter wydarzenia lub aranżacji wnętrza.

Nieważne, czy szukasz subtelnej i efektywnej taśmy LED SMD, intensywnego oświetlenia typu COB, czy też kolorowych możliwości taśmy LED RGB. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Z naszą pomocą stworzysz unikalne oświetlenie dopasowane do Twoich preferencji. Zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy dobrać idealne źródło światła do Twojego domu czy miejsca pracy.