• Kategorie
  • Szukaj
  • Oprawy natynkowe

Oprawa natynkowa LED, która sprawdzi się wewnątrz, jak i na zewnątrz

Stanowią wszechstronne rozwiązanie do oświetlenia różnego rodzaju pomieszczeń. Sprawdzą się świetnie nie tylko w każdym domu, ale również w firmach. Wyróżnia je doskonała funkcjonalność, jak również estetyka. Ich płaski i dyskretny design sprawia, że są idealne do montażu na ścianach, sufitach, a nawet podłogach. Dodają wnętrzom nowoczesnego akcentu, jednocześnie wpasowując się w każdy styl. 

Oprawy LED natynkowe z naszej oferty są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Pozwala to na dopasowanie ich do konkretnych potrzeb aranżacyjnych i funkcjonalnych danego pomieszczenia. Wiele modeli ma możliwość regulacji intensywności światła oraz sterowania zdalnego. To zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania. Umożliwia też dostosowanie oświetlenia do zmieniających się warunków i preferencji użytkowników.

Gdzie znajdą zastosowanie oprawy natynkowe?
- w salonie,
- w łazience,
- w sypialni,
- na korytarzach i klatkach schodowych,
- w pomieszczeniach biurowych,
- w różnego rodzaju lokalach usługowych,
- w restauracjach i wszelkich lokalach gastronomicznych,
- w hotelach,
- na zewnątrz.

Natynkowe oprawy oświetleniowe LED

Oprawa LED sufitowa natynkowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy łatwy montaż i prosty design. W ofercie Eleoo znajdziesz oprawy natynkowe, działające z wykorzystaniem niezawodnej i nowoczesnej technologii LED.

Znajdziesz tutaj lampy natynkowe o różnych kształtach, rozmiarach czy parametrach. Dostępne moce to: 12 W, 15 W, 18 W, 20 W, 24 W, a nawet 35 W. Wiele modeli wyróżnia regulowany kąt świecenia, który można dostosować do swoich potrzeb. Obudowy oferowanych przez nas opraw występują w kilku kolorach – głównie białym i czarnym. Oferujemy jednak również modele z obudowami szklanymi. Sprawdzą się świetnie np. w pomieszczeniach loftowych. W tej kategorii znajdziesz produkty sprawdzonych producentów: Ecolight, STELLA, LED-POL i innych.

Oprawy LED natynkowe – co znajdziesz w tej kategorii?

W tej kategorii, prócz klasycznych modeli, znajdziesz także różnorodne alternatywy. To m.in:
oprawy halogenowe o mocy 35 W,dające intensywne oświetlenie konkretnego miejsca,
oprawy z mlecznymi kloszami, które równomiernie rozpraszają światło,
oprawy przezroczyste, przepuszczające 100% światła.

Warto zaznaczyć, że większość naszych opraw jest wyposażona w małe zasilacze. Można je dyskretnie umieścić w obudowach lampy. Dzięki temu nie tylko otrzymujesz funkcjonalne oświetlenie, ale również estetyczne rozwiązanie.