• Kategorie
  • Szukaj
  • Naświetlacze LED

Naświetlacze LED – rewolucja w oświetleniu zewnętrznym

Wydajne i energooszczędne oświetlenie zewnętrzne jest teraz w Twoim zasięgu. Wystarczy, że zapoznasz się z przygotowaną ofertą i wybierzesz naświetlacze LED, które spełnią Twoje oczekiwania. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór oświetlenia renomowanych marek, które doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach, m.in. jako:

doświetlenie posesji, a także elewacji budynków, podjazdów, garaży, tarasów i innych miejsc wokół domu,

oświetlenie obiektów przemysłowych, magazynowych i terenów produkcyjnych,

oświetlenie imprez plenerowych (koncertów, festynów) i terenów rekreacyjnych (parki, boiska sportowe i place zabaw).

Wybierz naświetlacz LED spośród propozycji sprawdzonych marek

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór naświetlaczy LED. Musisz wiedzieć, że są one sygnowane logo renomowanych, polskich marek, z którymi współpracujemy od lat,.m.in.:

- Ecolight. To szeroka gama naświetlaczy o różnej mocy, barwie światła, kącie świecenia i stopniu ochrony IP. Naświetlacze Ecolight charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami.

- RIA. Linię tej marki charakteryzuje nowoczesny design i wysoka jakość wykonania. Naświetlacze RIA są idealne do zastosowań w domach, firmach i obiektach użyteczności publicznej. 

- ROVO. To produkty o dużej mocy i zasięgu. Idealnie sprawdzą się do oświetlania dużych przestrzeni, takich jak place budowy, hale magazynowe lub boiska sportowe.

- Dioled to naświetlacze LED o wysokiej efektywności energetycznej. Charakteryzują się niskim zużyciem energii i długą żywotnością. 

-V-TAC. Marka oferuje szeroką gama naświetlaczy w atrakcyjnych cenach. To idealny wybór dla osób szukających dobrego produktu w przystępnej cenie.

- LED-POLto wysoka jakość wykonania i certyfikaty bezpieczeństwa. Idealne do zastosowań w miejscach wymagających szczególnej dbałości o bezpieczeństwo, takich jak szpitale, szkoły i przedszkola. 

Oprócz wymienionych wyżej marek, w Eleoo oferujemy również produkty innych znanych i cenionych producentów, takich jak m.in. Philips, Osram, Kanlux i Nowodvorski.

Rodzaje zewnętrznych naświetlaczy LED

Warto wiedzieć,  że główna kategoria z naświetlaczami LED dzieli się na pięć podkategorii. Dzięki temu możesz łatwiej i szybciej znaleźć to, czego potrzebujesz.

Rodzaje naświetlaczy z naszej oferty:

z czujnikiem ruchu(automatycznie włączają się po wykryciu ruchu, oszczędzając energię i zapewniając bezpieczeństwo),

bez czujnika ruchu (tradycyjne naświetlacze, które działają po włączeniu ręcznym),

przenośne (lekkie i kompaktowe, idealne do zastosowań w terenie),

solarne (wykorzystują energię słoneczną do zasilania, co czyni je ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem),

statywy do naświetlaczy(umożliwiają ich montaż w dowolnym miejscu).