• Girlandy

Girlandy LED – magiczna atmosfera w każdym miejscu

Dostępne w wielu kształtach, stylach i rodzajach. Można je wykorzystywać zarówno na wyjątkowe okazje, jak i do codziennego użytku. Girlandy LED z naszej oferty będą stanowić piękną, urokliwą dekorację, która rozświetli każde miejsce. Charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i dużą wytrzymałością. Dzięki temu nie musisz martwić się ich demontażem w czasie niesprzyjającej pogody. Girlandy tworzą wyjątkową dekorację świetlną, która zachwyca swym urokiem i nadaje wyjątkowego klimatu. Umilają spotkania na świeżym powietrzu, nadają magicznego klimatu uroczystościom i wprowadzają wyjątkową atmosferę wszędzie tam, gdzie się znajdują.

Girlandy z naszej oferty sprawdzą się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Są niezastąpione jako dekoracja świetlna ogrodów, tarasów, drzew, a także do użytku komercyjnego. Sprawdzą się do oświetlenia imprez plenerowych, namiotów, altan, sal balowych i w wielu innych miejscach.

Klasyczne i niestandardowe girlandy LED zewnętrzne

W tej kategorii znajdziesz m.in.najpopularniejsze rozwiązania, jak girlandy LED z żarówkami z gwintem e27 o zasilaniu 230 V, ale nie tylko. Dzięki zróżnicowanej ofercie możesz dopasować rodzaj, parametry, długość i styl girlandy do swoich potrzeb i preferencji. Dla wielbicieli spędzania romantycznych wieczorów na tarasie proponujemy girlandy emitujące światło z efektem płomienia. Dla ceniących sobie klasykę i minimalizm polecamy girlandy w postaci miedzianych drucików. A dla osób, chcących połączyć ozdobne oświetlenie z ekologią, mamy duży wybór modeli ładowanych solarnie. Aby girlandy LED zasilane światłem działały prawidłowo, panel solarny należy umieścić w dobrze nasłonecznionym miejscu.

Gdzie można wykorzystać girlandy ledowe?

– w ogrodzie,

– na tarasie,

– na balkonie,

– w altance,

– w ogródkach działkowych,

– w parku / na placu zabaw,

– podczas imprezy plenerowej,

– w ogrodzie restauracji,

i nie tylko.

Girlandy LED ogrodowe

Girlandy LED ogrodowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Można zobaczyć je w różnych miejscach, takich jak restauracje, sale weselne czy ogródki piwne. Są bardzo często wykorzystywane do dekoracji, by ożywić wystrój i nadać mu klimatu. Sprawdzą się również w Twoim ogrodzie, na tarasie lub nawet balkonie. Ich montaż jest naprawdę prosty i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy zamocować je na gwoździach czy jakichkolwiek innych, odstających elementach. Można nimi również opleść słupy, filary, barierki czy balustrady. Możliwości są niemal nieograniczone!