• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy uliczne

Lampy uliczne LED – do domu i firmy

Wyróżnia je duża moc. Sprawdzą się nie tylko do oświetlenia ulic, ale również przydomowych parkingów, placów, podjazdów, wejść do budynków, schodów, tarasów czy ogrodów. Lampy uliczne LED z naszej oferty to rodzaj praktycznego oświetlenia o dużej mocy, którą można wykorzystać, bo dobrze oświetlić teren wokół domu czy firmy. To rozwiązanie charakteryzuje również: kilka trybów świecenia, łatwy montaż, energooszczędność i duża wytrzymałość. Można je łatwo i szybko zamontować w dowolnym miejscu, na różnych wysokościach.

W pełni zautomatyzowane oświetlenie uliczne LED

W tej kategorii znajdziesz lampy uliczne LED o zróżnicowanych parametrach. Oferujemy lampy o różnych mocach i wydajnościach, wynoszących nawet 2000lm. Wiele z oferowanych przez nas modeli jest wyposażona w czujniki zmierzchu oraz ruchu. Daje to jeszcze większą wygodę i energooszczędność. To sprawia, że oświetlenie staje się też w pełni zautomatyzowane i tak naprawdę, nie musisz o nim nawet myśleć. Jeśli jednak chcesz mieć kontrolę nad swoim oświetleniem zewnętrznym, proponujemy modele lamp wyposażone w pilot do sterowania. Daje to jeszcze większe możliwości i pozwala samodzielnie sterowanie oświetleniem – kiedy chcesz i jak chcesz.

Kupując nasze lampy uliczne LED, nie musisz martwić się o skomplikowane kwestie montażowe. W zestawie z naszymi lampami otrzymujesz już wszystko, co niezbędne do ich zamocowania. Uchwyt montażowy, kołki, śruby montażowe, instrukcja – to wszystko znajduje się w zestawach.

Solarne lampy uliczne LED – ekologiczny sposób na ekonomiczne oświetlenie

Ładują się w dzień, by świecić po zmroku… Wybierając oświetlenie zasilane energią słoneczną, jesteś bardziej EKO i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Ten typ lamp idealnie sprawdza się w każdym miejscu, które wymaga solidnego oświetlenia po zmierzchu. Solarne lampy uliczne LED wymagają jednak dostępu do promieni słonecznych. Do ich montażu warto wybrać miejsce, które jest słoneczne. Unikaj więc umieszczania ich w zacienionych miejscach (pod drzewami, bezpośrednio za budynkami).

Oferowane przez nas modele lamp mogą świecić aż w trzech trybach:

po wykryciu ruchu (100% światła przez 30 sekund),

non stop, po zmroku (100% światła przez 30 sekund po wykryciu ruchu, a następnie lampa świeci przyciemnionym światłem),

bez czujnika ruchu (lampa świeci non stop po zmroku przyciemnionym światłem).

Wszystkie 3 programy działają automatycznie. Można w każdej chwili nimi sterować i zmieniać, dopasowując do aktualnych potrzeb i preferencji.