• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy solarne

Lampy solarne LED – szeroki wybór na każdą kieszeń

Przemyślana estetyka, wysoka jakość komponentów i dbałość o każdy szczegół. Lampy solarne LED w Eleoo dystrybuujemy wyłącznie od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Nasze propozycje w tej kategorii to lampy do oświetlenia budynków (domów, firm, domków letniskowych czy działkowych), a także terenu wokół nich. Girlandy świetlne świetnie sprawdzą się na tarasie, by nadać mu przytulnego klimatu. Lampy w postaci latarni czy słupków ogrodowych rozświetlą chodnik czy ścieżkę, zapewniając bezpieczne i wygodne poruszanie się wokół posesji. Lampy uliczne o dużej mocy nawet 1000lm dobrze oświetlą każdy podjazd, parking, ogród czy ulicę. Jeśli poszukujesz jednak lampy do zadań specjalnych, proponujemy model imitujący kamerę. Taka atrapa może zadziałać jako odstraszacz dla złodziei i wandali.

Znajdziesz tutaj m.in.:

– girlandy,

– latarnie,

– ogrodowe lampki elewacyjne,

– naświetlacze,

– oprawy elewacyjne (kinkiety),

– lampy z czujnikiem zmierzchu i ruchu,

– słupki ogrodowe,

– atrapy kamery,

– lampy w kształcie pochodni,

– lampy uliczne,

i inne.

Lampy LED zewnętrzne solarne – funkcjonalność w wydaniu eko

Chcesz oświetlić teren swojej posesji, jednak bez ponoszenia kosztów za energię elektryczną? Postaw na lampy solarne. To przyjazne środowisku rozwiązanie nie tylko rozświetli Twój ogród pięknym światłem. Pozwoli także zaoszczędzić na rachunkach za prąd, będąc jednocześnie ekologicznym rozwiązaniem. A to w dzisiejszych czasach dla wielu osób niezwykle ważne aspekty.

Wszystkie oferowane przez nas lampy LED zewnętrzne solarne są wodoodporne. Niestraszne są im więc deszcz czy śnieg. Opady atmosferyczne nie mają wpływu na ich działanie. To inteligentny i energooszczędny rodzaj oświetlenia. Uruchamia się tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba (po zmroku lub po wyczuciu ruchu).

Stylowe ozdoby każdej posesji

Nic tak nie nadaje klimatu w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie, jak nastrojowe światło. To sposób na dopełnienie każdej aranżacji i sprawienie, że będzie wyglądała świetnie – również po zmroku. Lampy solarne LED mogą służyć nie tylko do typowo praktycznych i funkcjonalnych celów. Mogą również stanowić stylowy dodatek, nadający klimatu posesji. Warto więc łączyć różne rodzaje lamp, by było bezpiecznie, ale też przytulnie i nastrojowo. Dostosowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, by lampy solarne LED w naszym sklepie były dostępne dla każdego. Oferujemy więc nastrojowe, jak i mocne oświetlenie – na każdą okoliczność i na każdą kieszeń.