• Meblowe

Oprawy meblowe LED – oświetlają i nadają klimatu

Chcesz zyskać oświetlenie swoich szaf, blatów, półek, a nawet szuflad? Nie ma problemu! Wszystko, co jest potrzebne do tego celu, znajdziesz właśnie w tej kategorii. Proponujemy różnorodne rozwiązania o mocach od 5 W do nawet 20 W – w zależności od Twoich potrzeb. Nasi sprawdzeni producenci tego typu rozwiązań (m.in. Dioled, Qlassic) oferują zróżnicowane produkty, które sprawdzą się w każdym domu.

Gdzie sprawdzą się oprawy meblowe LED? Jakie są ich cechy charakterystyczne?

Oprawy meblowe LED będą niezbędne m.in.:

– w kuchniach, oświetlając np. powierzchnię roboczą (blat),

– w garderobach i szafach,

– w sklepach, oświetlając półki sklepowe, by lepiej wyeksponować towar i ich ceny,

– wszędzie tam, gdzie niezbędne jest oświetlenie w celu zwiększenia wygody użytkowania lub nadania niepowtarzalnego klimatu.

Cechy charakterystyczne proponowanych opraw meblowych:

– można je wykorzystać na dwa sposoby. Po pierwsze, jako typowe oświetlenie robocze, ułatwiające wykonywanie codziennych czynności. Po drugie – jako oświetlenie dekoracyjne, nadające ciepły, przytulny klimat.

– technologia LED użyta przy ich produkcji to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, która ma same zalety,

– zawierają wszelkie niezbędne elementy montażowe (kable, uchwyty, wkręty),

– można łączyć je szeregowo,

– są objęte długą gwarancją – nawet do 36 miesięcy, w zależności od producenta,

Oprawy LED do mebli kuchennych

Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie do głównego oświetlenia kuchennego oraz element wpływający pozytywnie na estetykę tego pomieszczenia. Oprawa meblowa LED, dzięki niewielkim wymiarom i elastyczności montażu, może być łatwo dostosowane do różnych rodzajów mebli i układów kuchennych. Ponadto energooszczędność oraz długowieczność opraw LED sprawiają, że są one ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem. Szczególnie w porównaniu do tradycyjnych żarówek. 

Współczesne technologie LED pozwalają na uzyskanie różnorodnych efektów świetlnych. To umożliwia dostosowanie oświetlenia do indywidualnych preferencji użytkowników. Pamiętaj jednak o odpowiednim doborze mocy i temperatury barwowej opraw, aby zapewnić optymalne warunki do pracy i relaksu w kuchni. Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej kuchni, skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy!

Oprawy LED podszafkowe

Są niezwykle przydatnym elementem w aranżacji kuchni. Umożliwiają skuteczne oświetlenie blatów roboczych i dodatkową dekorację wnętrza. Ich płaski profil oraz możliwość montażu bezpośrednio pod szafkami sprawiają, że są dyskretne i nie zajmują zbędnego miejsca. Dzięki technologii LED są energooszczędne i charakteryzują się długą żywotnością. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór opraw o różnorodnym zakresie temperatury barwowej, regulacji intensywności światła, mocy czy długości.