• Kategorie
  • Szukaj
  • Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne LED ze zintegrowanym lub wymiennym źródłem światła

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju lampy do oświetlenia zewnętrznego. To m.in. lampy do montażu na elewacji budynku oświetlające sam budynek, jak i teren wokół. Oferujemy również lampy gruntowe, które oświetlą ścieżki, drogi dojazdowe czy rośliny w ogrodzie. Dla pełnej wygody i automatyzacji proponujemy lampy z opcją czujnika ruchu lub zmierzchu. To propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią proste, inteligentne rozwiązania, niewymagające wysiłku i ingerencji w sterowanie oświetleniem. To tylko niektóre z oferowanych przez możliwości oświetlenia zewnętrznego LED.

Klasyczne i wyszukane oświetlenie zewnętrzne domu LED

Oświetlenie domu to konieczność. To kwestia wygody i przede wszystkim – bezpieczeństwa. Lampy nie muszą być jednak tylko funkcjonalne. Mogą również stanowić element dekoracyjny, który podkreśla styl budynku i całkowicie z nim współgra. Dlatego też dbamy o to, by oświetlenie zewnętrzne domu LED z naszej oferty było jak najbardziej zróżnicowane. Oferujemy zarówno proste, klasyczne oprawy świetlne, jak i te bardziej wyszukane. Każde z nich rozświetlą wejście do budynku i podkreślą jego styl. Dbamy o to, by nadążać za nowoczesnymi trendami i technologiami. Wszystko po to, by oferować naszym klientom najlepsze produkty. Oferowane przez nas oświetlenie zewnętrzne LEDma klasę szczelności: IP44, IP55 lub IP65. Gwarantuje to ochronę przed deszczem, śniegiem oraz pyłem, zapewniając długotrwałe, bezawaryjne działanie.

Wśród produktów oświetlenia zewnętrznego znajdują się: – lampy ze zintegrowanym źródłem światła LED (o różnej mocy oraz barwie światła), – lampy z gniazdami GU10 lub E27, w których można zastosować dowolne żarówki. 

Do lamp z wymiennym źródłem światła polecamy nowoczesne żarówki LED, które także można znaleźć w naszej ofercie. Nie wiesz, jaką żarówkę dobrać do swojej lampy? Napisz do nas, a z przyjemnością Ci doradzimy. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór żarówek, m.in.: E27, E14, Gu10, tablicowe, tradycyjne i dużo więcej.

Jakie produkty znajdziesz w kategorii oświetlenia zewnętrznego?

W kategorii oświetlenia zewnętrznego znajdziesz setki propozycji lamp, girland i słupków. Zadbaliśmy o dużą różnorodność i w każdej z podkategorii znajdziesz:

– lampy elewacyjne i kinkiety (czarne, białe, antracytowe; okrągłe, prostokątne i nie tylko),

– lampy solarne (w postaci girland, wolnostojące, z czujnikami zmierzchu i o wiele więcej),

– lampy uliczne (z czujnikami ruchu i zmierzchu),

– girlandy (szeroki wybór – również modeli solarnych),

– słupki oświetleniowe (lampy ogrodowe o różnych wysokościach).