• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy elewacyjne kinkiety

Zewnętrzne kinkiety led do oświetlenia elewacji i terenu wokół budynku

Ciężko wyobrazić sobie dom bez oświetlenia zewnętrznego. Jest ono konieczne dla komfortu oraz bezpieczeństwa. Warto oświetlić za jego pomocą najważniejsze, newralgiczne miejsca. Należą do nich ściany: przy drzwiach wejściowych, przy balkonie, tarasie, a także przy schodach do piwnicy. To minimum, jakie należy oświetlić, by bez problemu poruszać się po terenie wokół domu po zmierzchu. Jednak ilość kinkietów zależy od wielu czynników, w tym od wielkości domu, ilości drzwi wejściowych, balkonów i nie tylko.

Wiele z oferowanych przez nas modeli zewnętrznych kinkietów LED nadaje się również do użytku wewnętrznego. To czyni je uniwersalnymi produktami o wielorakim zastosowaniu. Obudowy kinkietów zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na różne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Nasi producenci stosują najnowocześniejsze technologie i sprawdzone materiały, takie jak aluminium, poliwęglan czy szkło hartowane. Możesz mieć więc pewność, że to produkty, które posłużą przez długi czas.

Lampy elewacyjne LED, które robią wrażenie!

Kinkiety różnią się między sobą m.in. rodzajem rozsyłu światła. Dzielą się na te świecące w górę, w dół oraz na takie, które świecą w obu kierunkach. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje. To, które wybierzesz, zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Lampy elewacyjne LED świecące w dół dają świetną widoczność podłoża. Te świecące w górę pięknie rozświetlają elewację. Z kolei modele z rozsyłem i w górę, i w dół, jednocześnie oświetlają elewację, jak również podłoże. Oferujemy modele w uniwersalnych kolorach (czerń, biel, antracyt…) oraz w przeróżnych kształtach. Znajdziesz tutaj kinkiety okrągłe, prostokątne oraz nieco bardziej fikuśne i nieoczywiste. Możesz dobrać je do swoich preferencji – zarówno jeśli chodzi o kwestie techniczne, jak również dekoracyjne. Lampy elewacyjne LED, które znajdziesz w naszym sklepie to nie tylko źródła światła, ale także element dekoracji zewnętrznej części domu.

Lampy led zewnętrzne elewacyjne

Lampy LED zewnętrzne elewacyjne z naszej oferty mogą służyć do oświetlenia: 

– elewacji budynków,

– wejść,

– schodów,

– garaży,

– tarasów i balkonów, 

– ogrodów,

– salonów i korytarzy.

Fachowa obsługa sklepu, duża efektywność energetyczna i szeroki wybór lamp. To nie jedyne nasze zalety. Wiemy, jak ważna jest różnorodność wyboru, dlatego przygotowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, by każdy znalazł w niej produkt dostosowany do swoich potrzeb. Zarówno pod względem parametrów, jak również estetyki. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś w stylu nowoczesnym, modernistycznym, tradycyjnym, loft czy hi-tech, w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie.