• Kategorie
  • Szukaj
  • Liniowe

Oprawa liniowa LED – ekonomiczne źródło światła

Dostępne w wielu wymiarach, natężeniu światła i barwie (zimnej, ciepłej i neutralnej). Oprawy liniowe LED z naszej oferty to szeroki wybór prosto od najlepszych producentów (m.in. Dioled czy Qlasic). Są świetną alternatywą dla klasycznych świetlówek. W ich niewielkich obudowach mieści się niezwykle wydajne źródło światła LED. Są ekonomiczne, lekkie i dają mocne światło, przez co świetnie sprawdzą się do oświetlenia nawet dużych obiektów.

Oferujemy oprawy o różnych długościach, jak również mocach: 18 W, 24 W 26 W, 30W 36W, 48W, a nawet 50 W. Obudowy naszych opraw liniowych są w większości wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego (PC). W zależności od rodzaju produktu oraz producenta klasa szczelności wynosi nawet IP65. Taka szczelność pozwala na montaż opraw również w pomieszczeniach narażonych na wilgoć czy pył, a także na zewnątrz.

Oprawy liniowe LED z oferty Eleoo – co je wyróżnia?

Elegancki wygląd, wytrzymała obudowa, wydajność i energooszczędność to cechy naszych opraw LED. Wysokiej jakości układy zasilania oraz diody LED zapewniają ich bezawaryjne działanie i długą żywotność. Oferowane przez nas oprawy nie mrugają, przez co nie musisz się martwić o nadwyrężanie swojego wzroku. Lekka konstrukcja daje możliwość ich montażu na każdej powierzchni. Większość oferowanych przez nas opraw ma w zestawie kołki i blaszki montażowe, są więc gotowe do zamontowania.

Niezależnie od wybranego modelu, tego typu lampy będą opłacalną inwestycją. Oprócz energooszczędności i wysokiej skuteczności świetlnej wyróżnia je także odporność (również na wstrząsy) i trwałość. Kolejnym ich plusem jest szeroki kąt emitowania światła. To pozwala na dobre oświetlenie wybranego wnętrza.

Jakie są ich zalety i gdzie się sprawdzą?

To rozwiązanie idealne nie tylko do oświetlenia domów czy mieszkań. Wyróżnia je w pełni jednolita powierzchnia świecenia i estetyczny, minimalistyczny wygląd. Oprawa liniowa LED jest chętnie wykorzystywana przede wszystkim w obiektach handlowych i przemysłowych. To dzięki ich wysokim parametrom świetlnym, niskiej awaryjności, wydajności oraz szerokiemu wachlarzowi mocy czy temperatur barwowych. Do tego są one ekonomicznym rozwiązaniem, które docenia coraz więcej klientów. 

Gdzie sprawdzą się oprawy oświetleniowe?
– w budynkach mieszkalnych,
– w przestrzeniach handlowych,
– w sklepach i biurach,
– w garażach i warsztatach,
– w magazynach,
– w halach produkcyjnych,
– na parkingach,
– w pomieszczeniach gospodarczych,
– w piwnicach
i nie tylko.