• Słupki oświetleniowe

Słupki oświetleniowe LED do ogrodu i nie tylko

W subtelny i klimatyczny sposób oświetlają teren wokół budynków. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest możliwość ich przytwierdzenia i gdzie jest potrzeba przygruntowego oświetlenia. Mają uniwersalne zastosowanie. Można zamontować je w ogrodzie, przed wejściem do budynku, na parkingu, przy garażu, przy bramie wjazdowej, w celu oświetlenia budynków gospodarczych, altan i nie tylko.

W tej kategorii znajdziesz słupki oświetleniowe LED o różnych wysokościach (40 cm, 60 cm). Ich montaż jest niezwykle prosty. Mają one nawiercone otwory, dzięki którym można łatwo i szybko przykręcić je do betonowych podłoży. Istnieje także możliwość montażu lamp na podłożu ziemnym, np. przy użyciu metalowych kotwic. Zalecamy, aby odizolować podstawę lampy od podłoża folią poziomą. Zapobiegnie to parowaniu lampy.

Zewnętrzne słupki oświetleniowe o wysokiej klasie szczelności

Oferowane przez nas słupki ogrodowe są przeznaczone do montażu zewnętrznego – przy ścieżkach ogrodowych, alejkach czy na tarasie. Ich montaż jest intuicyjny i prosty, a konserwacja przebiega szybko i bezproblemowo. Wysoka jakość komponentów, z których są zbudowane, zapewnia solidną jakość na lata. Dzięki wysokiej klasie szczelności IP44 oferowane przez nas słupki są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Niestraszne im: deszcz, śnieg i inne opady, jak również kurz czy zanieczyszczenia. Doskonale nadają się więc na zewnątrz i sprawdzą się podczas każdej pogody.

Słupki LED ogrodowe do użytku z wybraną żarówką

Znajdują zastosowanie na zewnątrz, oświetlając dowolnie wybrane miejsce. Słupki LED ogrodowe z naszej oferty to uniwersalne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie również na terenie Twojej posesji! Wyposażone w czujnik ruchu, idealnie oświetlą każdą alejkę, ścieżkę, teren ogrodu czy parkingu.

Obudowa opraw została wykonana z wytrzymałego aluminium, a szybki – ze szkła hartowanego. Słupki zostały wyposażone w gniazdo GU10, pozwalające na zastosowanie żarówki o mocy aż do 35 W. Dzięki temu dopasujesz siłę oświetlenia oraz jego barwę do swoich preferencji.

W naszym sklepie możesz zakupić także wydajne żarówki LED. W Eleoo w pełni wykorzystujemy i wierzymy w technologię LED. Gwarantuje ona wysoką energooszczędność, trwałość i wytrzymałość. Potwierdzają to nasi dotychczasowi klienci. W naszym asortymencie znajdziesz wiele produktów – zarówno do oświetlenia wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Zaufaj ekspertom od oświetlenia LED! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy i doradzimy w wyborze.