• Depilator laserowy BABYLISS HOMELIGHT 930

Depilator IPL 930 z 5 stopniami regulacji światła, czujnikiem skóry i seryjnym trybem lampy błyskowej. Depilator posiada umiarkowaną intensywność i szeroki ekran aplikujący. Depilator Homelight jest osobistym urządzeniem służącym do długoterminowego usuwania owłosienia za pomocą światła. Fotodepilacja to opanowana i powszechnie znana metoda usuwania owłosienia.

799.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty - płatność online 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier DPD (Pobranie) 16
Dostępność 1 szt.
Waga 0.5 kg

Jak działa depilacja światłem ?

Usuwanie owłosienia z wykorzystaniem emisji światła oparte jest na teorii selektywnego rozkładu termicznego., w którym energia optyczna jest wykorzystywana do uniemożliwienia wzrostu włosów. Aby osiągnąć zamierzony efekt termiczny, trzon włosa musi selektywnie zaabsorbować energie świetlną i zamienić ją na ciepło. Selektywna absorbcja energii jest możliwa dzięki energii optycznej, która jest wchłaniana przez pigment trzonu włosa, podczas gdy skóra i otaczająca włos tkanka pozostają zimne.

 

Cechy produktu:

- 5 stopni intensywności światła pozwala dostosować nasilenie światła do rodzaju skóry i miejsc depilacji

- czujnik skóry blokuje możliwość użycia urządzenia gdy jest skierowane w próżnię

- szeroki ekran aplikacji

- okulary ochronne

- filtr do twarzy

- nakładka wyboru intensywności

 

Depilator ze względu na sposób działanie nie nadaje się do usuwania włosów białych, siwych, blond. Nie należy również używać depilatora na mocno opalonej skórze oraz na skórze o bardzo ciemnej karnacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.